Biztosítási tanácsadó pozíció Székesfehérvár

Miért éri ez meg Neked?

-amerikai cég stabil hátteret és kiváló termékeket ad számodra, a munkában viszont a magad ura lehetsz egy újonnan felépülő csapatba csatlakozhatsz, ahol rengeteg fejlődési lehetőség vár.
-a havi bevételed kizárólag rajtad múlik, nincs felső határ, sőt az első évben támogatási bónuszban is részesülhetsz.
-NEM kell csak a saját ismerősi körödre alapozni az ügyfélbázist, ebben is adunk segítséget.
-megtalálhatod a hozzád közelálló termékeket, amit jó érzéssel tudsz értékesteni.
-hosszútávra tervezhetsz, mert mi is így tervezünk Veled!
-folyamatos képzések.
-csapattagok segítenek egymásnak, mentorok vezetésével.

Feladataid lesznek:

-meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, számukra biztosítási termékek értékesítése.
-új ügyfelek, proaktív bevonása.
-biztos támaszt nyújtani ügyfeleid számára, akire mindig számíthatnak.
-a szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-rendelkezel vállalkozói léttel, ha nem akkor ebben is segítünk.
-van már legalább 1 év tapasztalatod értékesítésben.
-felsőfokú végzettséged van vagy középfokú végzettséged mellé rendelkezel biztosításközvetítői hatósági vizsgával (vizsgára felkészülésben is segítünk).
-tudsz és szeretsz is önállóan és csapatban dolgozni.
-kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel.

Kezdeti jövedelem: 400,000 - 600,000 forint/hó

Üzenet elküldésével elfogadja az adatvédelmi, adakezelési nyilatkozatot!